Karta rabatowa Młodzi w Łodzi

O Karcie

 

Karta rabatowa Młodzi w Łodzi uprawnia uczniów objętych programem Mia100 Talentów oraz studentów łódzkich uczelni do uzyskania rabatów na produkty i usługi oferowane przez partnerów, m.in. kina, teatry, szkoły językowe, szkoły tańca, auto szkoły, kluby fitness, centra rozrywki, przychodnie specjalistyczne oraz restauracje, kluby i puby.

Właścicielem Karty może zostać uczeń, objęty programem Mia100 Talentów oraz osoba studiująca w szkole wyższej, zlokalizowanej na terenie Miasta Łodzi, bez rozróżnienia na uczelnie publiczne i niepubliczne oraz typy studiów, z wyłączeniem studentów studiów doktoranckich.

Karta wydawana jest bezpłatnie.

Aby ją otrzymać wystarczy się zarejestrować na stronie: Zamawiania Karty i zgłosić się po jej odbiór z aktualną legitymacją studencką*.

Rabaty w ramach karty oferuje już 115 partnerów. Dotychczas z karty korzysta ponad 22 tysiące studentów. Lista partnerów jest cały czas otwarta, dlatego zachęcamy lokalnych przedsiębiorców oraz instytucje do włączenia się w tę inicjatywę: Dla Partnera

Aktualna lista rabatów dostępna tutaj.

Jak zdobyć kartę*:

Wystarczą 3 proste kroki:
1. Wypełnij formularz dostępny na stronie Zamów kartę
2. Po otrzymaniu e-maila aktywuj swoje konto.
3. Zgłoś się po odbiór karty do Biura Rozwoju Gospodarczego i Współpracy Międzynarodowej, al. Politechniki 32 (karty są wydawane w pokoju 114 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00) lub odbierz kartę na specjalnym stoisku na twojej uczelni. O terminach i lokalizacjach mobilnego stoiska będziemy informowali na fanpage Młodzi w Łodzi.

UWAGA!
Rejestracji w systemie można dokonać również w na miejscu w naszym Biurze. Karta wydawana jest wtedy bezpośrednio po rejestracji.

__________________________

* dotyczy tylko studentów. Uczniowie, objęci programem Mia100 Talentów, otrzymują Kartę rabatowa na odrębnych zasadach.