Posted on Grudzień 27, 2017 / 2486
Flying rose
Kategoria Sport
Tag
Rabat 20% na wejście jednorazowe lub karnet na zajęcia z bieżącej oferty firmy Flying Rose, rabat łączy się z innymi rabatami!
Kontakt Łódź, ul. Brukowa 6, tel. 576 010 670, flyingrose@o2.pl

Flying Rose jest szkołą aerial i pole dance w Łodzi.

Szkoła dysponuje największą salą do akrobatyki powietrznej w Łodzi, o powierzchni całkowitej 150 m2. Cała przestrzeń treningowa podzielona jest na dwa równe sektory:
•    jeden z 10 rurami do pole dance
•    drugi z 8 szarfami (aerial silks) lub 8 kołami (aerial hoop)

Flying Rose charakteryzuje indywidualne podejście do każdego kursanta, a treningi odbywają się w kameralnych grupach. W szkole prowadzone są zajęcia dla dzieci i dorosłych. Miejsce jest przyjazne dla mam z dziećmi i dysponuje specjalnym kącikiem, w którym każdy maluch znajdzie masę zabawek i gier edukacyjnych.

Każdy z treningów trwa 55 minut, co zapewnia odpowiednią jakość i możliwość szybkiego rozwoju umiejętności. Szkoła Flying Rose zaprasza wszystkich z Łodzi i okolic do spróbowania własnych sił podczas zajęć aerial dance, pole dance, exotic dance, stretching, aerial4kids, pilates i latin pole.
Po za regularnymi zajęciami szkoła organizuje również pokazy, imprezy okolicznościowe, warsztaty, eventy firmowe, zajęcia indywidualne i profesjonalne przygotowanie do zawodów.

http://flyingrose.pl/pl/i/szkola-partnerska/13