Posted on Wrzesień 5, 2015 / 8324
Pub Biblioteka
Kategoria Gastronomia
Tag
Rabat 10% rabatu od oferty aktualnie obowiązującej na wszystkie produkty oferowane w lokalu.
Kontakt Łódź, ul. Andrzeja Struga 7 42 633 76 77

Jeśli w pocie czoła wertujesz kolejną encyklopedię, bezskutecznie poszukując rozwinięcia hasła „niepowtarzalna atmosfera”, koniecznie musisz odwiedzić Bibliotekę. Pub Bibliotekę.
Kiedy skierujesz swoje kroki ku tajemniczym schodom, prowadzącym w dół, magiczna aura nie tylko otoczy cię blaskiem świec i intrygującym wystrojem, ale także porwie na wiele niezapomnianych godzin.
Goście swobodnie mogą wybrać czy chcą przebywać w strefie dla palących czy niepalących. Wizytę jednych i drugich z pewnością umilą muzyka, liczne promocje, konkursy – w każdy wtorek odbywa się Pub Quiz – oraz emisja wydarzeń sportowych
Pub Biblioteka to nie tylko miejsce to wypicia kilku drinków, czy shotów, ale także strefa bookcrossingu – jednym z bardziej charakterystycznych elementów wystroju lokalu są niezliczone pozycje książkowe.
Pomimo tego że oferta lokalu nie jest kierowana tylko do studentów, Biblioteka prowadzi ścisłą współpracę ze studenckim środowiskiem i, niejednokrotnie w porozumieniu z nim, organizuje imprezy tematyczne. Rezerwacja stolików jest zupełnie bezpłatna i można ją robić osobiście, lub telefonicznie.
Lokal znajduje się w centrum miasta, przy ulicy A. Struga 7 – i niemal wszystkie drogi prowadzą do tego ciepłego, lecz jednocześnie uderzającego świeżością, niepowtarzalnego miejsca.     Jeśli przyjdziesz sam, poznasz wyjątkowych i ciekawych ludzi, jeśli w gronie znajomych – zacieśnisz relacje i nie powstrzymasz się, by nie wpadać częściej… a że okazja do wypicia kilku piw w gronie przyjaciół jest zawsze, drzwi lokalu stoją otworem już od godziny 12:00,
spotkajmy się!

www.pubbiblioteka.pl/

https://pl-pl.facebook.com/pubbiblioteka